Kurumsal

Hakkımızda

2017 Yılında 2500 m² kapalı alana yeni yere geçerek aldığımız lamine hattıyla beraber, "lamine camları","güvenlik camları" ve "kurşun geçirmez" cam üretimine başlanılmıştır. Lamine cam üretimimiz,renkli veya renksiz özel bağlayıcı (PVB) yardımıyla iki veya daha fazla cam plakanın ısı ve basınç altında birleştirilmesi ile yapılmaktadır.ulaşabilirsiniz.

Vizyonumuz

Sektörde kalite, güvenirlik,eğitim ve teknolojik yeniliklerin kullanılması konularında öncülük etmek. 66 yıllık tecrübesi ile Türkiye'nin tüm illerin de imâlat ve montaj bayileri oluşturmak. Artık rahatça karşılayabildiğimiz bölgesel ihtiyacın daha üstüne çıkarak Türkiye'nin cam denilince akla gelen örnek bir firma olmak.

Misyonumuz

1954 yılında başlayan küçük bir imalathane olarak başladığımız serüvenimiz gelişen teknoloji ile cam üreten firmamız sektörümüzdeki gelişmeleri yakından takip ederek, şirketimizin başarısını ve ürünlerimizin kalitesini etkileyen tüm süreçleri sürekli olarak iyileştirmek, müşterilerimizin gereksinimlerini zaman - fiyat - kalite yönünden en uygun koşullarda karşılayarak verimliliğimizi üst düzeye çıkartmak, taahhütlerimizin memnuniyetini sağlamaktadır.

Bizim sermayemiz bilgi birikimimiz ve deneyimimizdir. Teknik kaynaklarımız ve yüksek motivasyonlu çalışanlarımızdır. Bizim öncelikli amacımız, karşılıklı kazanç olan uzun süreli iş ilişkileri kurmak ve çevre ile uyumlu üretim için çaba sarfetmektir. Gaziantep’teki işletmemiz 2.500 m2 alanda faaliyette olup, 10.000 m² alanda 8.000 m² kapalı alan üzerine kurulmakta olan yeni fabrika kompleksiyle, modern makina parkuruyla estetik ve kalite kaygısına son veren, projelere çözüm üreten, yenilikler getiren vizyonumuzla her yönde en üst seviyede hizmet sunmaya devam edeceğiz.